Fashionista
Ве молиме најавете се за да можете да одговарате на поставените теми!
Fashionista
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fashionista


 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
--- топ 10 најпопуларни селебрити личности --- Предвенчална забава на Ким Кардашијан и Крис Хамфрис --- Џ.К. Роулинг доби белегзија со 40 диаманти,во знак за благодарност! --- Ејми Вајнхаус почина на 27-годишна возраст --- > Меган Фокс за кинескиот „Elle“, тајните на нејзината убавина <---

 

 Бан за членовите кои користат дупли никови

Go down 
АвторПорака
Wednesday
Администратор
Администратор
Wednesday

Број на мислења : 1037
Репутација : 17
Join date : 2010-09-04
Age : 25
Местолокација : Chamber of secrets

Бан за членовите кои користат дупли никови Empty
ПишувањеПредмет: Бан за членовите кои користат дупли никови   Бан за членовите кои користат дупли никови EmptyПет Сеп 24 2010, 23:37

Досега како што гледам не се случило тоа, но ова е предупредување дека отворањето на дупли кориснички сметки е забрането и се казнува со бан!
Се надевам дека нема да има никакви несогласувања.
;)

_________________
Good girls go to HEAVEN
Bad girls go to LONDON!

Dance is the only art in which we ourselves are the stuff of which it is made [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://fashionista.macedonianforum.net
 
Бан за членовите кои користат дупли никови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashionista :: Добредојдовте-
Отиди до: