Fashionista
Ве молиме најавете се за да можете да одговарате на поставените теми!
Fashionista
Ве молиме најавете се за да можете да одговарате на поставените теми!
Fashionista
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fashionista


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
--- топ 10 најпопуларни селебрити личности --- Предвенчална забава на Ким Кардашијан и Крис Хамфрис --- Џ.К. Роулинг доби белегзија со 40 диаманти,во знак за благодарност! --- Ејми Вајнхаус почина на 27-годишна возраст --- > Меган Фокс за кинескиот „Elle“, тајните на нејзината убавина <---

 

 Добредојдовте!

Go down 
АвторПорака
Wednesday
Администратор
Администратор
Wednesday


Број на мислења : 1037
Репутација : 17
Join date : 2010-09-04
Age : 28
Местолокација : Chamber of secrets

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Добредојдовте!   Добредојдовте! EmptyСаб Сеп 04 2010, 09:47

Значи да бидеме јасни...
-нема спамирање
-нема отварање на дупли сметки (повеќе кориснички имиња)
-нема рекламирање на други форуми

На форумот мора да се пишува со КИРИЛИЦА
празни мислења во кои има само некакви знаци, смајлија не се дозволени и се третираат како спам, за тоа се добива опомена а после тоа краток бан!
за сите други прашања, влезете во подфорумот Прашања и Одговори!
Вратете се на почетокот Go down
https://fashionista.macedonianforum.net
 
Добредојдовте!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashionista :: Добредојдовте-
Отиди до: